BE: Gjermania merr Presidencën - Kosova ndër sfidat kryesore! | Bahri Cani

2 Aufrufe
Published
Gjermania merr me 1 korrik drejtimin e Presidencës së radhës së BE. Sfidat janë të shumta, e Kosova pret vazhdimin e dialogut dhe liberalizimin e vizave. Po si do të ndikojnë ngritjet eventuale të aktakuzave kundër Thaçit, Veselit e të tjerëve?
Abonohu, informohu dhe shpërndaje
Kategorien
Corona Virus aktuelle Videos
Kommentare deaktiviert.